Гарячі тури з Києва: куди поїхати українцям, як заощадити на турах та де їх вигідно купувати

hotel-all-inclusive-turkey

Після прийняття довгоочікуваного безвізового режиму з Європейським Союзом, візові вимоги значно спростили. Це надало українцям можливість частіше відвідувати такі країни, як ОАЕ, Турцію та Єгипет. Безвіз сприятливо вплинув на кількість туристичних поїздок. Так, згідно статистики, у 2017 році, порівняно з попереднім, туристичні поїздки у кількісному вираженні зросли на 15%. Експерти прогнозують зростання цього показника і надалі, у 2018-му. Давайте розберемось, куди полюбляють їздити наші співвітчизники, як вони навчились економити на цих поїздках та скільки в готові віддати коштів за бажаний відпочинок?

  • В цілому, Туреччина та Єгипет тримають лідерство в рейтингу найбільш відвідуваних українцями країн. Проте у цей список необхідно додати також відпочинок на Кіпрі, Азіатські острови та деякі країни Європи (Польща, Болгарія). Національні туроператори повідомляють, що громадяни України обирають тури залежно від кількох факторів: якості сервісу, складності візового порядку, загальної вартості тура, а також звертають увагу на систему allinclusive.

І все ж таки, в списку критеріїв по вибору турів, найбільш впливовим виявилась ціна поїздки. Суттєво зекономити можна купуючи гарячі тури (найбільш повна підбірка путівок зі всіх туристичних агентств http://skidochnik.com.ua/ru/kiev/razdel/turizm), адже на них діють знижки, що іноді сягають 70%. Важливо пам`ятати, що чим ближче день вильоту, тим більша буде знижка на тур.

  • Експерти радять туристам звертатись до послуг туристичних агенцій, плануючи поїздку в Туреччину або Єгипет. Більшість вітчизняних туроператорів давно співпрацює на взаємовигідних умовах із авіаперевізниками та найбільш популярними готелями. Це дозволить вам не лише заощадити свій час та зберегти хороший настрій, а й зекономити кошти.

Високий сезон починається з червня і закінчується в кінці серпня. Тому, якщо ви хочете замовити тур зі знижкою, обирайте для поїздки пізню весну або ранню осінь. На Інтернет-платформі «Скидочник» ви у будь-яку пору року знайдете вигідні пропозиції на тури за кордон або по Україні.

Ціни на путівки в Туреччину вас приємно здивують, якщо замовляти їх завчасно. Скажімо, якщо ви хочете провести травневі свята за кордоном, прогляньте каталог пропозицій на «Скидочник». Основна наша перевага полягає у тому, що ми власноруч відбираємо найбільш вигідні путівки від популярних туристичних агентств і виставляємо їх у себе на сайті.

  • Так, наприклад, відпочити в казково гарному отелі Аланії ви зможете всього лише за 300 доларів з людини при умові завчасного бронювання. Крім того, ми пропонуємо поїздки і в інших напрямках: Таїланд, Італія, Кіпр, Греція, Грузія. Вам залишається тільки обрати потрібний тур, в декілька кліків мишкою оформити заявку та чекати дзвінка від туроператора. Тепер економити на поїздках можна, не втрачаючи у якості туру.

Поділитися в соціальних мережах: