Глухівчанка може потрапити до серіалу «Школа», якщо ми її підтримаємо

Вчителька з Глухова бере участь у кастингу на роль в одному з найпопулярніших українських телесеріалів «Школа».

За підсумками онлайн-голосування дівчина зараз на 25 місці.
Кастинг стартував в лютому цього року. Є два варіанти участі в ньому: заповнити заявку на сайті телеканалу 1+1 або взяти участь в «народному» кастингу, який пройшов в соцмережі «Інстаграм». Марина вибрала другий варіант. Дівчина виставила фото з підписом, чому саме вона повинна потрапити в серіал. Фото в топ-100 відбиралися за кількістю лайків.

«Я змогла набрати 7 тисяч голосів і таким чином з 15 тисяч учасників потрапила в топ-100, була на 93-му місці. Зараз йде другий етап цього кастингу, де беруть участь тільки ті, хто потрапив у сотку. Голосування проходить на сайті 1+1. Я зараз на 25-му місці, — розповідає Марина.

Дівчину вже запросили на передкастинг, який відбудеться у Києві 21 квітня. Але голосування теж дуже важливо.

Марина родом з села Студенок Глухівського району. У 2014 році закінчила філологічний факультет Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Після цього відразу влаштувалася на роботу за фахом. Вже 8 років живе у Глухові, 4 з яких їздить в смт. Шалигине, де працює вчителем української мови та літератури. Тому, як зазначає Марина, вона і вирішила спробувати себе у ролі в серіалі з такою символічною назвою «Школа».

«Своєю роботою я дуже задоволена, нітрохи не шкодую, що обрала професію вчителя. Театральні навички є, спасибі за це нашому «Пілігриму» і Ірині Юріївні Ільясовій. Впевнена, що з роллю впораюся» — каже Марина.

Щоб підтримати Марину Янчук, перейдіть за посиланням: http://1plus1.ua/special/shkola/fan-club/page-1. Процедура реєстрації займає всього кілька хвилин.

Джерело: nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах: