Головне, щоб було кохання: в Сумах привітали “золоті” родини

Сьогодні в центральній міській бібліотеці імені Т. Шевченка в рамках проекту «Золото рідного міста» вшанували родини сумчан, які прожили разом 50 щасливих, сповнених турбот, іноді сварок і неприємностей років подружнього життя.

«Золото рідного міста» дев’ять років поспіль вітає пари з “золотим” ювілеєм. За словами організаторів, його мета – вшанувати “роботу” в будівництві злагодженої родини і привітати ювілярів з цим святом.

Послухати привітання і побажання, насолодитися піснями у виконанні музичних колективів Сум, дітей ювілярів у залі бібліотеки зібралася 21 пара тих, кого кохання тримає разом понад півстоліття. Серед них три родини, які відсвяткували діамантове весілля – 60 років з дня одруження. Родина Катерини і Миколи Архипенкових поділилася секретом подружнього життя.

“Найголовніше в житті, щоб кохали один одного. Якщо кохатимете, то буде в сім’ї злагода і приємні спогади”, – розповів голова сім’ї Архипенко.

Як пам’ять про безмежне кохання, про безумовно велике терпіння сумчанам вручили пам’ятні подарунки – папки з фото про історію кохання ювілярів, фото молодих років сумчан, фото дітей та квіти.  Зауважимо, що за історію існування свята (з 2010 року) вже привітали близько 400 пар ювілярів.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: