Готуємося декларувати доходи

Картинки по запросу електронны декларацы

У рамках кампаній декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців, які стартували з початку 2018 року, Державна фіскальна служба України пропонує платникам податків широкий спектр електронних сервісів.

Так, через Електронний кабінет платника існує можливість дізнатися про отримані доходи та утримані податки, а також підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб в електронному вигляді.

Отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру можна на веб-порталі ДФС у рубриці: фізичним особам/отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді (http://sfs.gov.ua./fizichnim-osobam/vidomosti-doxid/).

Крім того, для платників функціонує довідковий сервіс Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс «ЗІР», який дозволяє отримати відповіді на питання щодо застосування норм податкового, митного законодавства, адміністрування єдиного внеску тощо (http://zir. sfs.gov.ua).

ГУ ДФС у Сумській області звертає увагу, що кампанія декларування — 2018 триватиме до 1 травня 2018 року.

Поділитися в соціальних мережах: