Гройсман хоче, щоб топ-менеджмент «Укрзалізниці» поїздив у нічних потягах

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив керівництву ПАТ «Укрзалізниця» у щотижневому режимі звітувати про ситуацію із забезпеченням транзиту вантажів та внутрішніми перевезеннями з метою оперативного вирішення будь-яких проблем на залізничному транспорті. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Уряду.

«Якщо залізниця не буде здатна забезпечити логістику, це буде тромбом для економіки. Треба забезпечити транзит, перевезення товарів. Ми зняли проблему розподілення вагонів. Тепер треба вирішувати проблему тяги», — сказав Гройсман.гройсман

Він також звернув увагу, що контроль пасажирських перевезень також на часі: «Буде корисно, якщо менеджмент «Укрзалізниці» буде їздити пасажирськими потягами і дивитися, що там відбувається. Особливо в нічних поїздах».

Під час засідання Уряду виконувач обов’язків голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов представив результати роботи державної компанії в 1 кварталі поточного року. За підсумками трьох місяців зафіксовані позитивні зміни в роботі, збільшення фінансових показників, показників створення робочих місць та капітальних вкладень.

Поділитися в соціальних мережах: