Голова Сумської ОДА звернувся до мешканців Сумщини

Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко звернувся до мешканців області із закликом дотримуватися карантинних вимог і не наражати на небезпеку себе та оточуючих:

“Шановні жителі Сумщини!

Вже другий день поспіль в Україні фіксуються антирекорди за кількістю хворих на COVID-19: 24 червня у нашій державі захворіло 940 людей, сьогодні – 994.

На Сумщині статистика також невтішна. Щодня лабораторний центр виявляє нові випадки інфекції, і їх значно більше, ніж це було навесні. Якщо ця тенденція зберігатиметься й надалі, а чинні протиепідемічні заходи не дадуть очікуваного ефекту, ми знову будемо вимушені звертатися до жорсткого карантину. Адже переважна більшість населення  не дотримується заходів безпеки, про які ми постійно говоримо. Це і соціальна дистанція, і носіння масок, і дезінфекція. На жаль, ці прості правила порушуються дуже часто і практично усіма.

Недопущення зростання захворюваності – це справа кожного з нас.

Дотримуйтеся заходів індивідуального захисту, уникайте контакту з особами, які повернулися з-за кордону, також своєчасно звертайтеся за допомогою до медичних працівників.

Бережіть себе і своїх близьких. Лише так ми зможемо подолати цю пандемію”.

Чи дослухаються до його слів мешканці Сумщини? Адже наразі спостерігаємо картину недотримання (або ж дуже формального дотримання) карантинних заходів. Скупчення людей, перебування без масок у натовпі, у транспорті, подекуди – проведення масових зібрань, де людей явно більше, аніж 1 людина на 5 кв.м, і таке інше. Та й від думки, що “ніякого коронавірусу не існує, нас дурять”, теж багато хто ще й досі не позбавився.

Поділитися в соціальних мережах: