Хірург приймає в коридорі за ширмою: жорстокі конотопські реалії

У Конотопі в центральній районній лікарні в хірургічному корпусі через тривалий ремонт приймального відділення пацієнтів оглядають за напівпрозорою ширмою в коридорі. Як повідомляє konotop.city, пацієнти, які звернулися в хірургію за медичною допомогою, скаржаться на холод, дискомфорт і сором.

Відзначається, що тимчасове приймальне відділення обладнали в кінці коридору на першому поверсі. Від вхідних дверей його відділяє лише кілька метрів і пересувна медична ширма. Відразу за нею – кушетка, робочий стіл медсестри і шафа. На підлозі стоять картонні коробки. У приміщенні прохолодно навіть в осінній куртці.

Також повідомляється, що на першому поверсі немає туалету – санвузли теж в зоні тривалого ремонту.

Як зізналася одна з медпрацівниць, чути обурення від пацієнтів та їхніх родичів доводиться постійно. Мало кому сподобається стояти оголеним в холодному приміщенні і розповідати про проблеми зі здоров’ям, коли за ширмою сидить купа незнайомців. У таких умовах людей доводиться приймати з того часу, як у вересні 2016-го відділення закрили на ремонт.

За словами заступника головного лікаря Ольги Гапоненко, ремонт призупинили через відсутність фінансування. Так, у приміщенні планували замінити вікна, двері, покриття на підлозі і провести ще деякі види робіт. Загальна вартість робіт – 276,5 тис. гривень.

Заступник міського голови Інна Пащенко заявила, що завершення ремонту в приймальному і реанімаційному відділеннях контролює особисто.

Джерело: styler.rbc.ua

Поділитися в соціальних мережах: