Хлопець, якого шукали у Шостці, знайшовся

З 10-річним хлопчиком, якого шукали в Шостці, все добре. Стурбовані родичі звернулися до поліції та розповіли, що дитина напередодні ввечері пішла гратися у двір багатоповерхівки і додому не повернулася. Рідні намагались самотужки знайти хлоп’я, проте його ніде не було.

На розшук неповнолітнього була задіяна значна кількість особового складу Шосткинського відділу поліції. Поліцейські обійшли та об’їхали майже всі дитячі та спортивні майданчики райцентру, побували на вокзалах, у місцях скупчення молоді. В той же час співробітники ювенальної превенції встановлювали його друзів та знайомих.

Знайшли хлопця на ранок. Як з’ясувалось, він залишився ночувати у свого товариша.

За словами самого неповнолітнього, він близько десятої години вечора повернувся додому, проте не зміг відкрити двері під‘їзду, а на дзвінки з домофону не відповіли ані вдома, ані у сусідів. І тоді на допомогу йому прийшов товариш, який запропонував заночувати у нього.

У свою чергу, родичі хлопчини розповідають, що за збігом обставин домофон вийшов з ладу, і вони не чули дзвінків дитини.

Правоохоронці закликають громадян більше уваги приділяти своїм дітям, попереджати їх про наслідки необдуманих чи раптових вчинків; цікавитися, з ким, де й коли вони відпочивають, стрічаються і спілкуються; де мешкають їх друзі та приятелі; що собою представляє коло знайомих дитини. Слід також потурбуватися, аби син чи донька, навіть не маючи під рукою власного мобільного, знали напам‘ять номери сотових телефонів батьків, і могли подзвонити, попросивши про відповідну послугу когось зі знайомих, сусідів чи навіть рідних своїх товаришів або друзів.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Поділитися в соціальних мережах: