Хотіла придбати коляску, натомість втратила гроші

Попри усі застороги поліцейських з приводу шахрайств, ледь не щодня чимало громадян з легкістю потрапляють на гачок аферистів та довірливо віддають їм свої заощадження. Черговою жертвою зловмисників стала 20-річна путивлянка, яка, намагаючись зекономити на придбанні дитячої коляски, власноруч перерахувала зловмисниці 1650 гривень.

До Путивльського відділення поліції звернулась 20-річна місцева жителька. Вона розповіла, що хотіла придбати дитячу коляску, а потрапила в шахрайську пастку та лишилась всіх своїх грошей, повідомляє відділ комунікацій Головного управління Національної поліції в Сумській області.

За словами жінки, скористалась вона оголошеннями в Інтернеті на відомому сайті, а коли знайшла цікаву пропозицію та зв’язалась з продавчинею за вказаним номером телефону, домовилася з нею про передоплату у сумі 1650 гривень. Перерахувавши кошти, жінка втратила зв’язок з продавчинею: оголошення було видалено з сайту. Нині за фактом злочину в поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого ведуться пошуки зловмисниці. А правоохоронці продовжують застерігати громадян він подібних покупок в Інтернеті та радять користуватись тільки відомими Інтернет-магазинами та  сплачувати за товар  лише після його отримання.

Поділитися в соціальних мережах: