Хто в міськраді диверсант? (оновлено)

Сьогодні друге пленарне засідання 58-ї сесії Сумської міськради розпочалося з “диверсії”.

Під час голосування за включення питання до порядку денного представники однієї з фракцій звернули увагу міського голови на проблеми в роботі системи “Рада”, яка використовується для реєстрації та підрахунку голосів депутатів.

Так, не проголосували 6 осіб, а система “казала”, що лише 5. Тому вирішили перевірити її роботу. Після сигнального голосування (всі мали голосувати “за”), з’ясувалося, що в сесійному залі присутні 30 депутатів, однак “за” проголосував 31, а «не голосували» – мінус 1.

“Чому так відбувається, ми сказати не можемо, бо система не наша. Я пропоную викликати службу, нехай вони опломбовують систему і розбираються. Інакше тут нічого сказати не можна. Ми не можемо влізти в середину системи і щось там налаштовувати. Доступ до системи є тільки в обласної ради. Ми тут нічого зробити не можемо”, – говорить Віктор Бєломар, начальник відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення.

Відтак, міський голова Олександр Лисенко запропонував викликати Службу безпеки України, щоб з’ясувати, хто “зламав” систему «Рада». Поки що представники фракцій і позафракційні голосують в ручному режимі.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: