Індивідуальні номерні знаки на авто та мотоцикли: як і скільки

У територіальних сервісних центрах МВС можна замовити індивідуальний номер на авто чи мотоцикл. Їх вартість залежатиме від кількості символів (300-750 гривень), наявності графічного елементу (500 гривень). Виготовлення номерних знаків коштуватиме 240 гривень, для мотоциклів – 105 гривень.

Щоб отримати номери необхідно заповнити відповідні заяви в сервісних центрах, надати документи на транспортний засіб та паспорт (інший документ, що посвідчує особу).

Слід пам’ятати, що у випадку замовлення графічного зображення на номерному знаку, необхідно мати засвідчену копію документа, що підтверджує реєстрацію символіки або знака (торговельної марки).

Для розміщення абревіатури чи скороченої назви компанії, так само як і символіки, достатньо мати письмову згоду їх власників, або ж засвідчені копії установчих документів.

Якщо ж виникло бажання подарувати другу іменний знак на мотоцикл чи авто, однаково буде потрібна його письмова згода та документи на транспорт.

Іменний знак можна перезакріпити за іншим транспортним засобом за заявою або переданти новому власнику. В останньому випадку необхідна перереєстрація авто чи мотоцикла – це коштуватиме близько 400 гривень.

Джерело: ligazakon.net

Поділитися в соціальних мережах: