Іноземний студент в Сумах готував з марихуаною

24-річний іноземний студент одного з вишів нашого міста при приготуванні їжі використовував марихуану в якості спецій. Принаймні, в цьому він намагався переконати правоохоронців, які в рамках профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Мігрант» оглянули його квартиру і виявили 50 г подрібненої речовини рослинного походження, схожої на марихуану.

Метою операції «Мігрант», яка з 6 лютого проводиться на території області, є розкриття тяжких і особливо тяжких та інших видів злочинів, до вчинення яких причетні іноземці, а також кримінальних правопорушень, жертвами яких стали іноземні громадяни, та виявлення порушників установлених правил перебування в Україні, нелегальних мігрантів та інших іноземців, які не мають підстав для подальшого перебування в державі.

Наркотики правоохоронці вилучили та направили на експертне дослідження, а у відношенні їх власника слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів без мети збуту», яке передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі строком до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах: