Instagram не буде показувати, скільки лайків під фото

Instagram запускає оновлення, яке буде приховувати кількість лайків під фотографіями. Про це повідомляє УНІАН.

“Нововведення почнуть тестувати спочатку в кількох країнах – Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Ірландії, Італії, Японії та Бразилії”, – йдеться в повідомленні.

На даний момент користувачі Instagram бачать загальну кількість осіб, яким сподобалося фото або пост. У новій пробній версії буде показуватися тільки ім’я останнього користувача, який лайкнув пост, а далі під повідомленням буде вказуватися “та інші”.

Приховувати кількість лайків адміністрація соцмережі вирішила через побоювання, що соціальні платформи можуть сприяти низькій самооцінці та психологічно травмувати молодих людей.

“Ми сподіваємося, що цей тест зніме тиск на користувачів через те, скільки лайків, отримає повідомлення, щоб ви могли зосередитися на тому, щоб ділитися тим, що вам подобається”, – йдеться в заяві директора з політики Facebook в Австралії та Новій Зеландії Міа Гарлік.

За її словами, мета оновлення у тому, щоб користувачі відчували себе менш залежними від сторонніх оцінок. В Instagram підкреслили, що нова функція не вплине на інструменти вимірювання для бізнесу. Користувачі зможуть побачити список людей, яким сподобався контент, просто натиснувши на нього.

Поділитися в соціальних мережах: