Із Сум до Москви тепер з пересадкою

З 20 березня «Укрзалізниця» скасувала групи безпересадочних вагонів Кременчук – Москва – Кременчук, Суми – Москва – Суми, Кременчук – Новоолексіївка – Кременчук, Полтава – Новоолексіївка – Полтава, які курсують через Харків.

Інформація про це з’явилася спочатку на українському залізничному форумі railclub.info, а потім підтвердилася і в розкладі руху призначених пасажирських поїздів на офіційному сайті українського залізничного відомства.

Причина такого кроку не пояснюється, але в обговоренні на форумі багато хто відзначає, що це пов’язано зі слабким завантаженням вагонів, зокрема «московських», через дуже високий міждержавний тариф, прив’язаний до курсу базової валюти – швейцарського франка.

Щоб заощадити, багато пасажирів обирають доїхати з Кременчука або Сум до Харкова по внутрішньодержавному тарифу, який значно нижче міждержавного, а вже звідси їхати до Росії потягом №20 Харків – Москва. Інші ж і зовсім перетинають українсько-російський кордон на автобусі, а вже в Бєлгороді сідають на поїзд. Аналогічним способом багато хто їде і у зворотному напрямку. Також невеликий попит і на місця у вагонах, що курсують з двох найбільших міст сусідньої Полтавщини до Новоолексіївки і назад.

Джерело: debaty.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: