Капітальний ремонт доріг, розмітка та підвищені пішохідні переходи: на сесії розглянули депутатські запити

8

Перед тим, як перейти до розгляду питань порядку денного чергової сесії Сумської міськради, місцеві парламентарі робили депутатські запити.

Серед нагальних — внесення до титульних списків та проведення капітальних ремонтів доріг у 12-му мкрн. та на ділянках Курського мікрорайону. Також мешканці Сум просять через депутатів на округах, місцеву владу приділити увагу розмітці пішохідних переходів, особливо по вул. Охтирська, що в обласному центрі.

Згадуючи трагедію у Харкові, депутати просять підтримати пропозицію щодо облаштування підвищеного пішохідного переходу на перехресті вул. Кузнечна та вул. Покровська, поблизу універмагу «Київ». Це, на думку ініціаторів, зменшить аварійні ситуації у місці жвавого руху.

А ще депутати зробили офіційний запит щодо дорожньої розмітки біля адмінбудівлі, що в самому центрі Сум.

«Стільки людей с інвалідністю не відвідують міську раду. Попри велику кількість турнікетів та відсутність пандусів, вони ж не можуть потрапити у будівлю. Прошу надати пояснення чим керувалися при нанесенні розмітки та промоніторити скільки людей малих мобільних груп за день перебуває у Сумській міській раді», — звернув увагу  колег Ігор Перепека.

«Прошу звернути увагу виконавчих органів на це питання. Проблема була, є, але так і не вирішується»,- зазначив секретар Сумської міськради та більшістю голосів запит підтримали.

До слова, вже завтра візочники разом з представниками комітету доступності інспектуватимуть центр міста на рівень комфортності Сум для людей з інвалідністю.

Ірина Крячко

Поділитися в соціальних мережах: