Клінічна лікарня №4 виділить додаткові місця для хворих на COVID-19

У КНП “Клінічна лікарня №4” готуються розгортати додаткові ліжка для хворих на коронавірусну інфекцію. Про це під час виїзного брифінгу 15 жовтня повідомила начальниця відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко.

Наразі у лікарні перебувають 34 пацієнти з SARS-CoV-2. Завдяки закінченому ремонту у центральному корпусі скоро на базі лікарні можливо буде розмістити до 120 хворих на коронавірус, а додаткових ліжок буде 30.

“Кількість хворих на коронавірус у Сумах зростає значними темпами, відповідно виникає потреба у збільшенні ліжкомісць. Тому готуємось додатково розгортати 30 ліжок у лікарні № 4 – відповідні можливості для цього є. Також прискорюємо темпи ремонту у центральному корпусі – на другому поверсі роботи будуть завершені за два тижні, оскільки залишилось зробити лише праве крило, бо решта – виконано, а от перший поверх буде зданий в експлуатацію за місяць чи півтора. Якщо ж існуватиме потреба в додатковій кількості ліжок – це в обов’язковому порядку буде зроблено,” – розповів міський голова Олександр Лисенко.

За прогнозами Олени Чумаченко, на базі клінічної лікарні №4 через два тижні має запрацювати ПЛР-лабораторія. За один робочий день вона проводитиме до 150 досліджень, таким чином розвантаживши ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» та пришвидшуючи час їх виконання.

Відповідне обладнання, придбане коштом Сумської міської територіальної громади за 1 млн 800 тис. грн, поставлять сьогодні.

Поділитися в соціальних мережах: