Коли  в Сумах відремонтують Театральну площу?

Популярне місце відпочинку сумчан – Театральна площа виглядає, м’яко кажучи, незадовільно. Питання ремонту плит та фонтанів давно цікавить сумчан.  Минулого року міська влада обіцяла встановити новий фонтан, Wi-fi зону та газони із сучасним поливом, але чомусь сірі труби фонтану й досі не бризнули й краплею води.

Містяни незадоволені станом території біля театру. Кажуть, що небезпечно  відпускати дітей гратися.

«Я секунду не можу спокійно посидіти, тому що дитина постійно туди йде. Діти там повзають, а там багато скла та каміння. Тому ми були б дуже раді, якщо б скоріше все відремонтували. Адже тут дуже багато дітей ходить»,- говорить сумчанка.

Ми вже повідомляли, що сумчани, які мають ідеї, як відновити Театральну площу, з 16 жовтня по 14 грудня мають подати заявку про наміри взяти участь в архітектурному у конкурсі на визначення кращої проектної пропозиції з комплексної реконструкції забудови та благоустрою території. Відправляти можна на e-mail: arh@smr.gov.ua чи за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А, ІІ-й поверх, каб. 2.

Віталій Шилов, начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства повідомив, що в цьогоріч реконструкцію не робитимуть. А 2019 року цю пропозицію будуть виносити на розгляд, аби виділили кошти з міського бюджету.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: