Коли у Сумах запрацюють розважальні зони?

Під час засідання Сумської міської ради урядовці обговорили, чи варто відкривати розважальні дитячі зони, а також нічні клуби.

На засідання Сумської міської ради 28 липня прийшли підприємці, які обурені тим, що у місті досі не відкрили розважальні зони для дорослих та дітей. Вони вже двічі виходили на мітинг з вимогою дозволити їм повноцінно працювати.

Олександр Лисенко відповів, що виконавчий комітет не може прийняти відповідне рішення без рекомендацій комісії ТЕБ і НС. Натомість, урядовці пропонують підприємцям дочекатись 1-го серпня, коли Україну розділять на чотири зони. У міській раді сподіваються, що Сумська область потрапить до зеленої зони, що дозволить пом`якшити карантинні заходи.

Тож, підприємцям доведеться чекати наступного місяця, коли на руках у виконкому будуть рекомендації від ТЕБ і НС, а також нові правила послаблення карантину від Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, що 22 липня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про продовження адаптивного карантину. З наступного місяця у залежності від епідеміологічної ситуації країну поділять на червону, жовту, помаранчеву та зелену зони. Колір зони області визначатимуть за рівнем завантаженості ліжок (не більше 50%), тестування (не менше 24 тис. тестів на 100 тис. людей), коефіцієнтом виявлених випадків (не більше 11%), і показником динаміки їх зростання (не більш ніж 10%).

Поділитися в соціальних мережах: