Коли варто просити нову зарплату у роботодавця

Часто працівники чекають, що роботодавці самі вирішать підняти їм зарплату. Бувають випадки, коли надбавку треба просити самостійно.

Якщо впевнені, що маєте отримувати більше, скажіть про це керівництву. Про аргументи, які краще наводити у такому випадку, пише Work.ua.

Попередня домовленість

Якщо ще на співбесіді домовилися з роботодавцем про умови зростання зарплати, нагадайте йому про це. Наприклад, вам обіцяли платити більше після випробувального терміну, чи успішного закінчення проекту. Дізнайтеся, чому курівництво не поспішає виконувати свої обіцянки. Можливо його щось не влаштовує у вашій роботі.

Робите більше, ніж повинні

Якщо виконуєте роботу за трьох, то маєте отримувати відповідно. Скажіть керівництву, що готові продовжувати робити це ж, але за додаткову плату.

На вас є попит

Якщо вас дійсно запрошують на роботу в інші компанії, можете розказати про це безпосередньому керівництву. Але не варто шантажувати його. Поясніть, що добре знаєте компанію, бачите себе в ній, любите колектив, але вам запропонували більше грошей, тому будете звільнятися.

Справи компанії йдуть добре

Якщо у компанії тимчасові фінансові труднощі, про підвищення краще на деякий час забути. В іншому випадку сміливо просіть підвищення зарплати.

Джерело: businessua.com

Поділитися в соціальних мережах: