Коли завершать реконструкцію мосту в Климентовому?

9 з половиною метрів проїжджої частини та по 2 метри тротуарів – таким шляховики обіцяють зробити міст через Ворсклу поблизу села Климентове. Першу частину шляхопроводу відремонтували на початку жовтня. Коли очікувати об’єднання двох частин мосту?

Міст через річку Ворскла на трасі Суми – Полтава збудували ще у шістдесятих роках минулого століття, а понад три роки тому його визнали аварійним. Відтак у 2017-му почали реконструкцію, а на початку жовтня цього року відкрили першу частину шляхопроводу. Наразі автомобілі їдуть по новозбудованій частині.  Іншу ремонтують. Щоб завершити реконструкцію мосту, необхідно майже 70 мільйонів гривень.

 «Служба автомобільних доріг вже надала пропозиції до Укравтодору для виділення на наступний рік 68 мільйонів гривень, необхідних для завершення повного комплексу робіт по реконструкції мостового переходу», говорить Сергій Овчаренко, заступник начальника служби автомобільних доріг у Сумській області.

Зараз будівельники готуються до демонтажу центральної металевої балки. Ведуться роботи з бетонування підферменників на існуючих опорах старого мосту, внаслідок чого після бетонування та набирання міцності бетону будуть монтуватися залізобетонні балки прогонової будови.

Після завершення ремонту обидві частини мосту з’єднають. Тоді автомобілі рухатимуться одночасно з двох сторін. Не припинятимуть роботу і взимку, аби встигнути закінчити реконструкцію до кінця наступного року.

Поділитися в соціальних мережах: