Комунальні заклади Сумщини потребують встановлення сучасної системи оповіщення та пожежогасіння

20

Після горезвісних подій в Одесі, пов’язаних з загибеллю дітей у пожежі в таборі відпочинку, обласні депутати вирішили з’ясувати, що маємо з даного напрямку в нашій області.

Питання стану протипожежної безпеки у комунальних закладах обласної ради винесли на порядок денний чергового засідання постійної депутатської комісії з питань ЖКГ, повідомляє сайт облради.

Заслухавши та узагальнивши інформацію від пожежних, народні обранці констатували, що ситуація, на жаль, не дуже втішна.

Так, фінансування галузевої програми закінчилося ще 2015 року. Наразі в області є цілий ряд закладів і установ, зокрема і геріатричних, які потребують встановлення сучасної системи оповіщення та пожежогасіння. Лише у самій системі соціального захисту населення знаходиться 13 інтернатних закладів, окрім цього існує 24 школи-інтернати, 5 закладів для людей похилого віку. Лікувально-оздоровчі, освітні та заклади культури теж потребують встановлення протипожежної системи.

Однак, профінансувати все і одразу не можливо через брак коштів. Саме тому члени депутатської комісії вирішили закцентувати увагу, в першу чергу, на тих закладах, у яких проживають діти, люди похилого віку, а також перебувають лежачі, які не здатні швидко евакуюватися у разі пожежі. Тож було окреслено три пріоритетні напрямки: освіта, охорона здоров’я та соціальний захист населення. Пропозиції щодо фінансування протипожежних заходів щороку хоча б у трьох закладах із вищеперерахованих галузей скеровано Сумській ОДА.

Поділитися в соціальних мережах: