Комунальники винуватять погоду в гибелі студентки під колесами тролейбуса

У коментарі незалежній службі новин «Спецкор» директор «Шляхрембуду» Олександр Вегера, який відповідає за розчистку сумських доріг, визнав, що комунальники не змогли повністю прибрати сніг із проїжджої частини. У тому, що не вдалося розчистити зупинки, за його словами, винна аномальна кількість снігу, що випав цієї зими. Мовляв, головним для служби було розчистити дороги на вулицях міста.

Нагадаємо, сьогодні о 9:00 під колесами тролейбусу загинула 17-річна дівчина. Очевидці кажуть, почули удар одразу після того, як»рогатий» рушив від зупинки.

Тіло дівчини перемололо колесом тролейбусу. Навіть мати ледь упізнала у ньому свою доньку Дашу — студентку училища культури і мистецтва. Вранці дівчина поспішала на заняття. За свідченнями очевидців, вона підсковзнулася на зупинці і потрапила прямо під колеса тролейбуса.

З метою розслідування обставин трагедії міський голова створив спеціальну комісію, яку очолив перший заступник мера Володимир Войтенко. До складу комісії, на роботу якої виділили 10 днів, увійшли представники відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, управління капітального будівництва та дорожнього господарства, КП «Шляхрембуд», інспекції з благоустрою міста.

Поділитися в соціальних мережах: