Конкурс “Подбрось до урны” передав естафету місту Суми

Небайдужі активісти Сумщини започаткували челендж #Стоп_мусор , метою якого є закликати громадян прибирати за собою сміття. У рамках челенджу запустили конкурс “Подбрось до урны” і передали естафету “чистоти” місту Суми.

Активіст Павло Анікейцев разом з однодумцями створили челендж #Стоп_мусор у місті Шостка. Вони хочуть привернути увагу жителів Сумщини на сміття, що залишають за собою відпочивальники на пляжі, у лісі та інших місцях, де немає смітників.

Завдяки челенджу активні жителі Шостки прибрали біля Галенківського озера, Шосткинського інституту, дитячого садочку “Теремок” та інших локацій. Еко-рух, який організував Павло, дуже сподобався містям, тому вони продовжуватимуть слідкувати за чистотою рідних вулиць і далі.

У рамках челенджу проводиться конкурс “Подбрось до урны”. Його умови – викласти фото чи відео, де ви прибираєте місто у коментарі під дописом. Той, хто набере більшу кількість лайків отримає цікаві призи. Естафету з Шостки передали місту Суми.

Долучайтесь до еко-руху та допоможіть очистити Суми від сміття. Викидаючи відходи у смітник, а не на вулички, ви не лише зберігаєте природу, а й покращуєте естетичний вигляд міста.

Поділитися в соціальних мережах: