Конотопу загрожує транспортний колапс

14

У райцентрі може зупинитися рух трамвайного транспорту через борги за електроенергію.

КП «Конотопське трамвайне управління» за два місяці заборгувало понад 480 тисяч гривень. Про це повідомили в «Сумиобленерго».

Зазначається, що комунальне підприємство так і не дочекалось допомоги від міської ради, оскільки 12 жовтня 2017 року сесія вкотре не відбулася. Більше того, дата найближчої сесії досі невідома.

«ПАТ «Сумиобленерго», йдучи назустріч мешканцям, вже тривалий час утримується від припинення електропостачання, що унеможливило б користування послугами цього виду транспорту населенням міста. При тому, що чинні нормативно-правові акти та договір про постачання електричної енергії, який укладений із зазначеними підприємством-боржником, дає право енергопостачальній компанії припинити безоплатний відпуск електроенергії», — йдеться в повідомленні.

В команії повідомляють, що якщо найближчим часом місцева влада не вирішить питання своєчасної оплати за використану трамвайним управлінням електроенергію, енергопостачальна компанія буде змушена вжити всіх можливих заходів для недопущення збільшення заборгованості, що, в свою чергу, призведе до обмеження чи повного припинення руху трамвайного транспорту в м. Конотоп.

Поділитися в соціальних мережах: