Копи ловили самогонщиків на живця

Поліціянти дізналися, що мешканці однієї з квартир будинку по Бульвару Московському активно торгують самогоном. Вони вже попадалися раніше, проте запевняли, що припинять  свій бізнес.

Півгодинне чергування та відеоспостереження  підтверджує : інформація правдива. Йдуть за пляшкою оковитої і старі й молоді. Аби зафіксувати продаж, один з спостерігачів  просить продати самогон і йому. Там  не відмовляють. А за декілька хвилин на подвір’я вже входять слідчий разом із дільничними та небайдужими громадянами. Господарі  на їх появу  явно не очікують.  Більше того, вони намагаються чинити опір, аби не пустити поліцейських до своєї оселі. І не дарма : шухлядки столу заповнені пляшками під продаж самогону, стакани із залишками алкогольної рідини, нарізані яблука на тарілках.

Виявлене красномовно вказує на те, що продаж самогону тут йде від 100 грамів, які одразу можна випити  та закусити, до необмеженої кількості.  Під час обшуку  поліцейські знайшли  близько п’яти літрів самогону вже готового до реалізації.

Поділитися в соціальних мережах: