Котельню Північного промвузла пропонують орендувати не тільки Сумській міськраді

“Ситуація, яка склалася минулого тижня, викликає занепокоєння як у депутатів, так і у жителів, у всіх. У п’ятницю було розіслано лист до мерії, потенційним орендарям з пропозицією взяти в оренду енергетичний комплекс «Сумського НВО». Зараз проходять переговори, які ми змушені проводити в найкоротші терміни, тому що до опалювального сезону залишилося два місяці. Дуже мало, щоб переоформити все і передати новому орендарю. Але на підприємстві проводиться підготовка Котельні до опалювального сезону, проводяться всі регламентні роботи. Всі працюють, і ми хочемо, щоб опалювальний сезон розпочався без затримок”, – розповіла Ірина Рибальченко.

Відтак, міський голова доручив створити робочу групу з вирішення питання теплопостачання та гарячої води на території Ковпаківського району.

“Даю тиждень, щоб ви пропрацювали наші пропозиції з цього питання, щоб ми знали позиції всіх організацій, куди вони відправили листи, позиції обласної адміністрації. Всіх відкликати з відпусток, нікого не пускати у відпустки, робоча група повинна складатися з юристів,  фахівців із теплопостачання. У п’ятницю чекаю конкретних пропозицій щодо вирішення цих питань. А в середу-четвер ми з керівництвом заводу їдемо в «Нафтогаз» щодо боргів за газ. Проводимо переговори, а потім повертаємося до листа” – говорить Олександр Лисенко, міський голова Сум.

Нагадаємо, Котельня Північного промвузла заборгувала за газ майже 200 млн грн, а номінацію на отримання газу на новий опалювальний сезон від «Нафтогазу» можна отримати за умови оплати 78% боргу.

Джерело: dancor.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: