Кращими винахідниками року визнали сумських науковців

Днями у Центральному науково-дослідному інституті озброєння та військової техніки Збройних Сил України (м.Київ) відбулася церемонія нагородження учасників Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року». Переможцями конкурсу стали представники кафедри військової підготовки Сумського державного університету – професор Анатолій Дерев’янчук та доцент кафедри Андрій Вакал. Науковці здобули диплом Першого ступеня у номінації  «Ракети та артилерійські системи».

Усього для участі в конкурсі надійшла 181 заявка. На церемонію нагородження прибуло понад 50 переможців із 17 військових частин і установ Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України та семи підприємств оборонно-промислового комплексу України і наукових установ, що виробляють продукцію військового призначення.

Конкурс проводиться щорічно з метою популяризації винахідницької діяльності серед військовослужбовців і працівників Збройних Сил України, залучення військових винахідників до використання результатів інтелектуальної праці в повсякденній діяльності військових частин, військових навчальних закладів, установ   Збройних Сил України, Міністерства оборони та оборонно-промислового комплексу України, а також для виявлення перспективних розробок і привертання до них уваги вітчизняних інвесторів і підприємців.

Джерело: sumypost.com

Поділитися в соціальних мережах: