Краснопільська ОТГ переходить на світлодіодне освітлення

9

Протягом останніх місяців на території Краснопільської громади проводились відповідні роботи щодо відновлення та розширення мережі вуличного освітлення.

Вуличне освітлення – не лише окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й, перш за все, безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві. Донедавна освітлення вулиць залишалося проблемним питанням для жителів населених пунктів Краснопільщини. Це стосується і заміни ламп, встановлення додаткових ліхтарів тощо.

Щоб вирішити проблему з освітленням, упродовж останнього часу в центральній частині селища Краснопілля, вулицями Вокзальна, Сумська, Мезенівська та у частині вулиці Перемоги було встановлено 75 LED-ліхтарів. Крім того, на вулицях у Краснопіллі та інших населених пунктах об’єднаної громади було замінено близько 170 ламп на нові. Відновлено вуличне освітлення у селах Ясенок, Веселе та Мозкове, розширено мережу – в Угроїдах та Осоївці.

«Робота в цьому напрямку буде продовжуватись і надалі. Вже в наступному році передбачається реконструкція вуличного освітлення в селищі Краснопілля на вулицях Механізаторів, Слави, Перемоги, Павлова, Чехова, провулку Жаботинського та ряду інших. Розширюватиметься мережа вуличного освітлення також і у Хмелівському, Угроїдському, Самотоївському старостинських округах», – зазначив голова громади Юрій Яремчук.

Поділитися в соціальних мережах: