Куди найчастіше емігрують сумчани?

З питань оформлення документів для виїзду за кордон на постійне місце проживання в Управління ДМС України в Сумській області у 2017-му році звернулося 208 осіб.
З питань внесення відомостей до паспорта громадянина України для виїзду за кордон в разі повернення на постійне проживання в Україні звернулося 38 осіб. Про це повідомляє управління Державної міграційної служби України в Сумській області. За даними управління, виїжджають переважно до Німеччини, США, Ізраїлю, Австрії. Популярним залишається переїзд на ПМЖ до РФ, Литви та Білорусі.

Управління ДМС України в Сумській області нагадує: існує ряд легальних шляхів еміграції в іншу країну — це підписання контракту на роботу, заснування фірми на території іншої держави і т.п. У кожної країни свої норми і перелік необхідних процедур. Однак для того, щоб законно виїхати з країни, потрібно оформити дозвіл на виїзд з України на постійне місце проживання. Дозвіл — це і є документ, який передбачає зняття з реєстрації за місцем проживання і підтверджує виїзд з країни без порушення законодавства.

Поділитися в соціальних мережах: