Куди звертатися в Сумах, якщо ваша дитина грає у смертельні ігри

Не так давно правоохоронні органи держави були мобілізовані на боротьбу проти так званих «груп смерті» у соціальних мережах, метою яких було доведення неповнолітніх до самогубства. Разом з тим, зазначена проблематика лишається актуальною і на сьогодні. 

Минулого місяця у Сумах зареєстровано випадок, коли учениця 6-го класу, яка з жовтня 2018 року грає у мобільний додаток, який містить невеликі оповідання, лезом на своїй правій руці нанесла відповідний напис, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Тому Сумська місцева прокуратура попереджає батьків про непередбачувані наслідки при використанні подібних мобільних додатків. Правоохоронні органи проводять попереджувальну та профілактичну роботу в цьому напрямку, однак без допомоги та пильності батьків подібні заходи будуть неефективними.
Відтак основна порада батькам, діти яких мають доступ до Інтернету, – частіше спілкуйтесь зі своїми дітьми, цікавтесь їх життям, особливо тим, у які ігри вони грають, та що дивляться в мережі. Не соромтесь звертатись до фахівців за допомогою.
У разі необхідності працює цілодобовий телефон довіри психологічної допомоги 33-40-50. Також можна звернутися за допомогою до дитячих психологів, що працюють на базах поліклінік, «дружніх до молоді»:

Сумська обласна дитяча клінічна лікарня, тел. реєстратури 66-21-31,

міська дитяча поліклініка тел: 66-18-98, 095-194-89-49.

Також на базі КУ СОПНД ведуть прийом фахівці: дитячий психолог, дитячий психотерапевт, дитячий психіатр (щоденно з 08:00 до 14:00) тел.:25-51-46.

Батьки, які виявили свою дитину в числі «гравців», можуть, не виходячи з дому, звернутися на офіційний сайт кіберполіції за адресою: https://www.cybercrime.gov.ua та заповнити форму зворотного зв’язку.

 

Поділитися в соціальних мережах: