«Квартал 95» планує перевершити сам себе

Стало відомо, що у 2018 році студія «Квартал 95» знову проведе на Сумщині грандіозний фестиваль і виступить під відкритим небом перед десятками тисяч глядачів. Цього разу захід відбудеться саме 24 серпня, у День Незалежності України.

Як і раніше, вхід на фестиваль буде безкоштовним для всіх гостей, які з’їжджаються сюди з різних куточків країни. У ньому, крім акторів студії «Квартал 95», візьмуть участь й інші зірки українського шоу-бізнесу. Нагадуємо, що наймасштабніший фестиваль вже протягом багатьох років проходить на Лебединщині за ініціативи нашого земляка, почесного громадянина м Лебедин, генерал-лейтенанта, народного депутата України Владислава Бухарєва. Щорічно цей захід збирає щонайменше 100 тисяч людей та неодноразово визнавався найпопулярнішим на Сумщині. У минулому році на фестивалі був встановлений рекорд за кількістю глядачів — понад 150 тисяч осіб! Це наймасовіший культурний захід, у якому брав участь «Квартал 95». Більш того, це число глядачів стало рекордом і для України.

У цьому році «Квартал 95» сподівається побити власний рекорд і запрошує всіх українців відзначити разом головне національне свято країни у Підопригорах на Лебединщині.

http://kvartal95.com/ua/news/2018/legendarnyy-festival-na-sumshchine-sostoitsya-24-avgusta/

Поділитися в соціальних мережах: