Ландшафтний парк “Сеймський” запрошує долучитись до проєкту зеленого туризму

 

Регіональний ландшафтний парк “Сеймський” розробив проєкт «Зелений туризм: можливості зайнятості жінок» для мешканок Путивльського, Буринського, Кролевецького та Конотопського районів. Працівники запрошують всіх охочих підтримати “зелену” ініціативу.

Останніми роками все більшої популярності набуває зелений туризм. Його особливість – ближче знайомство людини з природою та втеча від “залізної руки міста”. Український зелений туризм до того ж пропонує скуштувати традиційні українські традиційні страви, приміряти на себе роль ремісника, взяти участь у народних обрядах.

“Усе частіше мешканці великих міст потерпають від нервових розладів та різних хвороб. У них з’являється суттєве бажання виїхати на природу, аби подихати свіжим повітрям, набратися нових вражень, помилуватися красою лісів і луків чи річок, таких, як наші Сейм та Клевень. А ще батьки часто везуть у село дітей, щоб наочно показати, звідки беруться молоко чи яйця, – говорить Марія Коняєва. – Тому наше завдання – допомогти створити такі «Українські гостинні садиби», які дозволили б насамперед городянам доторкнутися до витоків буття, використовуючи існуючий житловий фонд без значних інвестиційних витрат”.

Проєкт «Зелений туризм: можливості зайнятості жінок» запрошує небайдужих і зацікавлених жителів Сумської області долучитись до створення садиби. За те, що учасники допоможуть розвинути зелений туризм у рідному краю, пропонують працевлаштування та заробітну плату.

У рамках проєкту в онлайн режимі буде проведено показ навчально-інформаційного фільму про зелені садиби інших областей та навчально-практичний семінар «Підприємництво жінок у галузі зеленого туризму»; захід «Зелений туризм: можливості вашої зайнятості» для жінок міста чи села, які шукають роботу, де виступлять жінки-учасниці проекту; а також репрезентація на сесії міської ради розроблених та обговорених за «круглим столом» рекомендацій щодо розвитку зеленого туризму на території певної міської чи сільської ради й відповідної програми, лобіювання її затвердження.

Для того, аби взяти участь у проекті, звертайтесь до його координатора Марії Коняєвої за тел.: 066 643 96-99. Електронна адреса: marilee1960@ukr.net

 

 

Поділитися в соціальних мережах: