Лікарі Охтирської психлікарні не чекають повернення Неофітної

Фото Pavel Borisov.

Про наболіле лікарі комунального закладу Сумської обласної ради «Обласна спеціалізована психіатрична лікарня №2» написали у відкритому листі до колишньої головної лікарки Лілії Неофітної.

«Не треба! Вас тут ніхто не чекає! Без Вас краще!», — йдеться у листі.

Лікарі закладу дізналися, що Неофітна через суд намагаєтесь поновитись на посаді головного лікаря закладу. У лісті медики повідомляють, що звільняться з роботи, якщо головний лікар повернеться на роботу.

Лікарня ще не оговталась від Вашого «керування», яке, майже, призвело до ліквідації закладу. Ви ж не займались проблемами лікарні, не жили її життям. Не організовували її роботи. Ви займались розбудовою партії «Батьківщина», вели прийом, як помічник депутата. Зустрічалися з виборцями, брали участь у засіданнях міської Ради. Ви на роботі більш НЕ були, ніж були, Ви приїздили на кілька годин 2-3 рази на тиждень, а іноді були відсутні місяцями.

Ви «викатували» пальне, роз’їжджаючи на службовому автомобілі у важливих, тільки для вас, справах, а ми не мали змоги звозити на консультацію до спеціаліста тяжкохворих.

Ви протягом свого «правління» звели нанівець авторитет та репутацію закладу, котрі будувались десятиліттями не одним поколінням лікарів.

Ми бажаємо спокійно працювати, надавати якісну допомогу хворим у нормальних умовах, отримувати за це заробітну плату на утримання своїх сімей.

З вами цього не буде, тому що, як тільки Ви вийдете на роботу, всі ми подамо заяви на звільнення, так як не зможемо працювати з Вами з морально-етичних міркувань.

Нагадаємо, екс-головлікаря психлікарні Лілію Неофітну прокуратура підозрює у катуванні пацієнтів. 3 березня рішенням суду за клопотанням прокуратури її взяли під варту. 9 березня Неофітну із СІЗО відпустили додому.

Поділитися в соціальних мережах: