Лікарям «під ялинку»: депутат облради Віталій Богдан забезпечив амбулаторії Конотопщини новим обладнанням

Амбулаторії Конотопського району отримали нове медичне обладнання. Сучасне лікарське приладдя на суму в майже сто тисяч гривень з’явилося у сільської медицини завдяки клопоту депутата Сумської облради Віталія Богдана (Партія УКРОП).

Напередодні укропівець промоніторив ситуацію на Конотопщині та з’ясував — яке саме медичне обладнання потрібне кожній з (кількох) амбулаторій району. Згодом воно було придбане через систему державних закупівель «Прозоро». Витрачена сума — понад 70 тисяч грн — була виділена з депутатських коштів, якими оперує кожен народний обранець місцевого парламенту на виконання своїх повноважень.

Віталій Богдан отримав подяку від головлікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району Анатолія Маняка. За словами медика, окрім матеріальної допомоги на ремонт медичних закладів, наразі постало питання модернізації медичного обладнання. «Завдяки депутату Віталію Богдану ми це успішно реалізуємо», — каже медик.

У свою чергу, представник УКРОПу говорить: здоров’я громадян має бути однією з головних цінностей держави. «Тому медицина та охорона здоров’я — це пріоритетні статті бюджетних витрат. А оскільки у держави завжди ні на що не вистачає, доводиться на місцевому рівні допомагати медикам. І робимо це за рахунок депутатських коштів з приємністю».

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: