Лікування по-європейськи: у Тростянці модернізують лікарню

Лікуватися по-європейськи. Медичний заклад у Тростянці почали модернізувати. Капітально відремонтоване терапевтичне відділення вже нагадує лікарню майбутнього. Хворі ж не натішаться. Говорять, що це ніби вікно в Європу. Сучасні та комфортні умови для лікування бачила наша знімальна група.

Це Тростянецька районна лікарня. На перший погляд — звичайний медичний заклад, яких по Україні сотні. Проте місцева влада почала працювати над його модернізацією. За цими скляними дверима терапевтичне відділення, яке нагадує лікарню з кінофільму. Замість темних, пофарбованих, як у під’їздах, стін – світлий та яскравий коридор. Тут за півроку капітально відремонтували абсолютно все.

«Загальна вартість ремонтних робіт – 2 млн. грн. Це кошти з міського бюджету. За ці гроші ми повністю відремонтувати стіни, підлогу, замінили труби, каналізацію, вікна, електрику — все поміняли, щоб до цього не повертатися взагалі, ну, і зробили якісні умови для хворих, це і інтернет, і комфортні палати», — розповідає голова Тростянецької ОТГ Юрій Бова.

Ще мільйон витратили на меблі та обладнання. Закупили ліжка, такі ж, як у лікарнях Польщі.

У палатах для пацієнтів є усе необхідне, та навіть більше, — ортопедичні матраси, постільна білизна, яку хворим не потрібно тягнути з дому, новенькі ковдри, душові кабінки тощо.

На стінах плазмові телевізори, поруч холодильник, —  і це звичайнісінька палата!

«Це просто звичайна палата, вони у нас всі однакові, якихось особливих VIP-палат у нас немає» , — запевняє Юрій Бова.

Лікуються тут не лише тростянчани, а й мешканці Тростянецького району.

Із палати інтенсивної терапії завжди ведеться відеоспостереження на пост медпрацівників. А із кожної звичайної палати у будь-який момент пацієнти можуть покликати до себе медпрацівника, і для цього не треба навіть виходити у коридор, достатньо лише натиснути кнопку дзвінка.

До речі, підвищений комфорт створили не лише для пацієнтів, медперсонал також має зручні умови для відпочинку.

«На цьому модернізацію не зупинять, вже роблять ремонт в іншому відділенні. Окрім цього, у планах — утеплення фасаду усієї будівлі, — зазначає головний лікар Тростянецької районної лікарні Анатолій Плахтиря. — У нас відремонтоване терапевтичне відділення, зараз триває ремонт пологового відділення, рентгенкабінету, плануємо в цьому році ремонт неврологічного відділення, плюс відділення профоглядів, а вже в наступному році – хірургія та травматологія».

Поділитися в соціальних мережах: