Логотип для Сум намалював художник з Івано-Франківська

На сайті Сумської міської ради з`явилися результати голосування за кращий логотип для міста Суми. Із 5 варіантів обради малюнок художника із Івано-Франківська Владислава Михайліва — «Місто, як квітка».

vladyslavmychajliv_1

«Логотип являє собою багатозначний графічний елемент у формі квітки, пелюстки якої взяті за основу із символу на гербі міста – трьох сумок, як головну складову легенди про створення міста. При стилістичному об’єднанні пелюстки і сумки утворюється нова форма – «Пелюстко-сумка». В трьох пелюстках графічно зображується прив’язка до ідентифікації міста і його особливостей, духу, культури, звичаїв та історичної складової» — так описує свою роботу автор.

5eb807118b204e0451a99083ec1d987e

Цей варіант логотипу переміг із відривом у 19 голосів. Загалом у голосванні на сайті міськради взяв участь 491 користувач. Голосування тривало із 1 вересня. Автор найкращого логотипу тепер має отримати 15 000 грн. Наступний етап — затвердження логотипу депутатами на найближчій сесії міськради. Якщо депутати не проголосують, конкурс мають оголосити повторно або долучити фахівців у сфері дизайну.

Нагадаємо, із самого початку конкурс логотипів викликав чимало дискусій серед фахівців. Скаржилися на те, що серед запропонованих варіантів — жодного професійного. Тепер же нарікають ще й на те, що у голосуванні взяли участь дуже мало людей.

Поділитися в соціальних мережах: