Малолітнього втікача виявили на Сумщині

Більше тижня 16-річний Кирило з м. Кам’янське Дніпропетровської області мандрував різними населеними пунктами Сумщини. Розшукуваний втік з дому, і до теперішнього часу його місцеперебування було невідомо. До рідної домівки підлітка планують повернути працівники відділу ювенальної превенції ГУНП в Сумській області, які сьогодні розшукали хлопця в одному з Інтернет-кафе у Сумах.
Із заявою про зникнення сина до працівників поліції звернулись його батьки. Тоді, 24 липня, вони розповіли, що син пішов з дому та не повернувся і на зв’язок з рідними не виходив. На пошуки хлопця в рідному місті був орієнтований чи не весь склад поліції, в результаті чого стало відомо, що він може перебувати на Сумщині.
«Отримавши орієнтування від колег з Дніпропетровської області, на пошуки неповнолітнього були підняті всі відділи та відділення поліції Сумської області, а також працівники патрульної служби м. Суми, – коментує Сергій Тарасенко, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП області. – Відпрацьовували всі зв’язки підлітка, можливі місця перебування неповнолітніх – розважальні заклади, інтернет-кафе, де його і виявили. Хлопця одразу доставили до відділу поліції з метою подальшої передачі його батькам».
Під час перевірки 16-річний Кирило розповів правоохоронцям, що, посварившись з матір`ю, вирішив піти з дому. Взяв квиток на автобус та рушив у Суми. У центрі знайшов інтернет-кафе, де познайомився з хлопцем, з яким разом гуляли містом. Потім зателефонував приятелю. Той запросив його на свій день народження. Був, говорить, на шашликах, на річці, а ночі коротав за іграми в інтернет-кафе. І хоча зізнається, що самотужки планував повернутись додому цієї п’ятниці, його випередили працівники поліції.
З хлопцем все гаразд. Він пообіцяв подумати на своїм вчинком та спробувати налагодити стосунки з рідними. З ним правоохоронці провели профілактичну бесіду. І після передачі його працівникам поліції ГУНП Дніпропетровської області також буде проведена відповідна робота щодо встановлення причин та умов, що сприяли втечі неповнолітнього. І в разі підтвердження факту неналежного виконання батьками їх обов’язків останніх буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Поділитися в соціальних мережах: