Маршрут №25 у Сумах хочуть вдосконалити

Виконком Сумської міськради має намір змінити схему руху маршруту №25 Добровільна – Інтернаціоналістів так, щоб він проїжджав повз ринок на вул. Інтернаціоналістів.

Такий проект рішення, підготовлений відділом транспорту міськради, був оприлюднений на сайті мерії 5 вересня. Зараз 25-й маршрут з боку вул. Добровільної проходить по вул. 2-й Північній – Слобідській – Металургів – Виговського – Чорновола – Іллінській – Набережній р. Стрілки – Троїцькій – Героїв Крут – пр. Лушпи – вул. І.Сірка – Інтернаціоналістів. Тепер же відділ транспорту пропонує, щоб автобуси на цьому маршруті повертали з пр. Лушпи не на об’їзну по вул. І.Сірка, а відразу на Інтернаціоналістів, йшли повз ринок і далі на кінцеву.

За словами начальника відділу Сергія Яковенка, з ініціативою змінити маршрут таким чином виступив сам перевізник, який його обслуговує, – до його водіїв постійно звертаються пасажири з проханням пустити автобус через ринок. І у відділі транспорту вирішили: якщо людям так зручніше, чому б не піти їм назустріч? Як то кажуть, попит породжує пропозицію – можливо, це дійсно зробить 25-й маршрут більш привабливим. Адже, як відомо, довгий час він взагалі не працював, від нього свого часу відмовилися два перевізника, аргументувавши тим, що він збитковий. Тепер же, можливо, ситуація зміниться.

Щоправда, дорога в районі ринку на вул. Інтернаціоналістів досить вузька, і до того ж майже цілий день суцільно заставлена ​​машинами з обох сторін – постійно хтось від’їжджає, хтось, навпаки, паркується, загалом рух транспорту на цій ділянці дуже інтенсивний. Однак у відділі транспорту запевняють, що проблем з рухом автобусів вздовж ринку не буде, для «Рут» місця там цілком достатньо. Місця для зупинок теж вже визначені (в обидві сторони руху). Так що після того, як виконком затвердить зміни у схемі руху маршруту, залишиться справа тільки за департаментом інфраструктури, який повинен обладнати зупинки – встановити знаки і обладнати посадкові майданчики.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: