Масло “немасляне”: на Сумщині виявили фейк

6 вересня працівники Державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку у Шостці при проведенні ветеринарно-санітарного огляду виявили факт реалізації масла солодковершкового селянського, 72,5% жиру, на маркуванні якого було вказано адресу потужності виробництва: Івано-Франківська область, смт Рожнятів, вул. Івана Мазепи, 115 а.

Дані про виробника на продукції відсутні, але вказано, що виготовлено на замовлення ТОВ «АГРО НВ плюс». Будь-які відомості в Реєстрі операторів ринків і потужностей харчових продуктів, на які видано експлуатаційний дозвіл, за допомогою яких можна було б ідентифікувати такого виробника, не значаться. Тож це масло вилучили з реалізації.

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, за вказаною адресою вул. Івана Мазепи, 115 в смт Рожнятів Івано-Франківської області відсутнє підприємство з виробництва молочних продуктів.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області закликає споживачів відмовитися від придбання масла невідомого походження, виробленого з порушенням харчового законодавства. Засумнівавшись, поцікавтеся у продавця (Ви маєте на це право) щодо наявності супровідних документів на цей вид продукту харчування.

У разі виявлення в закладах торгівлі такого продукту просимо Вас інформувати Держпродспоживслужбу по телефону (0542) 77-90-43 для вжиття невідкладних заходів щодо недопущення до реалізації, повідомляє прес-служба відомства.

Джерело: dancor.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: