Мер Сум здавав кров

25 жовтня в Сумському обласному центрі крові сталася приємна несподіванка — підтримати акцію «Безкровна дорога», присвячену Дню автомобіліста і дорожника в Україні, вирішив голова Сумської міської ради Олександр Лисенко.

— Я дізнався, що завтра мають здавати кров до свого професійного свята працівники КП «Шляхрембуд». Я вирішив підтримати їхню добру волю і теж взяти участь в акції. Але завтра у нас сесія міськради, тому прийшов сьогодні, окремо.

Олександр Миколайович повністю пройшов звичайний шлях донора — реєстратуру, аналізи, прийом у лікаря-терапевта, і, отримавши дозвіл на здачу плазми, зайняв місце у донорському кріслі:

— Мені пояснили, що з плазми будуть вироблятися ліки, життєво необхідні для хворих людей, для поранених. Це дуже важливо, розуміти, що допомагаєш не комусь абстрактному, а конкретній людині, життя якої залежить від тебе. А ще хотілося б, щоб мій особистий приклад допоміг прийняти рішення тим, хто сумнівається, брати участь в донорстві, чи ні. Щоб люди побачили, який шлях проходить донор, і зрозуміли — це треба робити. Користуючись нагодою, хочу привітати автомобілістів і дорожників, які здають тут кров, з майбутнім святом і побажати їм всього найкращого у їхньому житті.

— Вже стало доброю традицією проводити благодійні акції, присвячені професійним та державним святам, — розповідає головний лікар СОЦСК Світлана Кривцун. — І звичайно, акція, присвячена Дню автомобіліста і дорожника стала однією з наймасштабніших, адже всі ми тією чи іншою мірою автомобілісти, приймаємо участь у дорожньому русі. На жаль, на дорогах часто трапляються автоаварії, і та частинка крові, якою люди діляться сьогодні, буде комусь життєво необхідна. Дуже приємно, що Суми є лідером донорства в Україні, кількість донорів у ньому — на рівні європейських показників. І особливо приємно, що донорський рух підтримують керівники найвищого рівня — що ми сьогодні і бачимо. Напередодні свята хочу подякувати сумським дорожникам, які зробили до нас чудову дорогу, щоб донорам і співробітникам було легше дістатися центру крові.

mer-049

Поділитися в соціальних мережах: