Мер Сум знов у відрядженні

5

Міський голова Олександр Лисенко разом з директором департаменту фінансів Світланою Липовою перебувають з робочим візитом у столиці, інформує сайт міськради.

Зокрема вони відвідали робочу зустріч, що відбулась у рамках реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України». Потенційних учасників інформували щодо наступних кроків з реалізації проектів, представили Групи управління та підтримки Програми, які в подальшому співпрацюватимуть з кожним окремим потенційним кінцевим бенефіціаром.

Також у рамках візиту до Києва представники міської влади ознайомились із роботою ІТ-кластеру та зустрілись із керівництвом ГС «ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА». Сумчани розповіли про ініціативи, що реалізуються в обласному центрі, а також домовились про участь міста у проекті «Цифрова адженда України – 2020», що визначає основні принципи, за якими держава має розвиватись у цифровому просторі і розбудовувати цифрову економіку.

Нагадаємо, нещодавно міський голова з першим заступником та головлікарями побували з навчальною поїздкою у Німеччині, де знайомитимуться з досвідом цієї країни щодо організацією роботи тамтешніх лікарень і впровадження в них заходів із енергоефективності.

Поділитися в соціальних мережах: