Мешканці чотирьох будинків у Сумах досі без тепла

Майже кінець листопада, а у центрі Сум кілька будинків досі без опалення. Тепломережа, де стався порив, знаходиться під кафе.  Комунальники не можуть туди потрапити, бо власник перебуває за кордоном.

«Оце тут сплю, гарячі плішки наливаю, щоб хоч трохи зігрітися, електрогрілку вмикаю, бо дуже холодно», – скаржиться Марія, сумчанка.

Через холод у квартирі страждає не лише пані Марія, опалення немає одразу у чотирьох будинках: три з них – на Соборній, один – у провулку Терезова. Спочатку працівники обслуговуючої організації не могли знайти місце, де ж саме прорвало труби. А коли півтора тижні тому їм вдалося знайти причину, з’ясувалося: зарадити нічим не можуть, оскільки можливості дістатися до мереж немає. Труби, які прорвало, знаходяться під кафе. А це – приватна власність. Власник – іноземець, і наразі перебуває за кордоном. Мешканці будинків звернулися за допомогою до міської влади.

Так, якщо опалення завтра не з’явиться, міський голова пообіцяв покарати тих, хто за це відповідає.

«О 09:00 у четвер, якщо опалення не ввімкнуть – будуть дисциплінарні стягення», – говорить Олександр Лисенко, міський голова Сум.

Тепер усі мешканці будинків чекають, доки до України приїде власник кафе та дозволить комунальникам дістатися до мереж. Статися це має сьогодні. Чекати довше сумчани не збираються.

Поділитися в соціальних мережах: