Мешканці Курського мікрорайону просять тролейбус

З пропозицією пустити по маршруту «вул. Ковпака — аеропорт» тролейбуси звернулися до міської влади мешканці Курського мікрорайону. Своє прохання вони пояснюють тим, що попри те, що Курський — один з найбільших мікрорайонів в Сумах, за цим напрямком курсує єдине маршрутне таксі №20, і машини завжди переповнені.

Хто хоч раз у час пік намагався виїхати у напрямок аеропорту, приміром, з вулиці Металургів, той знає, що зробити це практично неможливо. А на маршруті знаходиться багато важливих об’єктів — школа №10, Центральний ринок, обласне управління Національної поліції, СумДУ (колишні корпуси Банківської академії), будівельний коледж, завод «Горобина», Центральна міська лікарня, кадетський корпус, військомат, дитяча стоматологічна поліклініка, СНАУ та ін.

Автори звернення переконані, що тролейбус зміг би значно розвантажити наплив пасажирів на маршрутку і допоміг би сумчанам вчасно добиратися до роботи, до навчальних і лікувальних закладів. Електронна петиція вже набрала сотні голосів на підтримку.

 

Поділитися в соціальних мережах: