Мешканцям Сумщини заплатять по 2,5 тисячі гривень

Але тільки тим, хто утримує молодняк великої рогатої худоби, дотримуючись при цьому певних правил.

Про це сьогодні, 19 березня, розповів на апаратній нараді в облдержадміністрації директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Маслак. 

За його словами, найбільш маштабна програма, яка стосується галузі тваринництва, повязана із дотаціями на молодняк великої рогатої худоби. Її отримувачами є фізичні особи, які отримали приплод у поточному році і зберегли його до часу подання відповідних документів.

Означений напрям передбачає підтримку в обсязі 2,5 тисяч гривень тим фізичним особам, які утримують тварин і збережуть їх до кінця поточного року. Підтримка буде здійснюватись у декілька етапів: 1-5 місяці утримання молодняка — 300 гривень, від 5 до 9 місяців — 700 гривень,  від 9 до 13 місяців — 1500 гривень. Всього 2500.

«Також звертаю увагу, що основними вимогами до тих, хто має право на отримання дотації, є своєчасне проведення ідентифікації поголівя і отримання паспортів», — розяснив посадовець.

За більш детальною інформацією мешканці Сумщини можуть звернутись у Сумську філію Агентства з ідентифікації та реєстрації тварин за номером 775-110 або 067 234 46 73 та у Департамент агропромислового розвитку облдержадміністраці: 771-559, 771-562.

Джерело: sumypost.com

Поділитися в соціальних мережах: