Мешканцям Сумщини заплатять по 2,5 тисячі гривень

молодняк

Але тільки тим, хто утримує молодняк великої рогатої худоби, дотримуючись при цьому певних правил.

Про це сьогодні, 19 березня, розповів на апаратній нараді в облдержадміністрації директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Маслак. 

За його словами, найбільш маштабна програма, яка стосується галузі тваринництва, повязана із дотаціями на молодняк великої рогатої худоби. Її отримувачами є фізичні особи, які отримали приплод у поточному році і зберегли його до часу подання відповідних документів.

Означений напрям передбачає підтримку в обсязі 2,5 тисяч гривень тим фізичним особам, які утримують тварин і збережуть їх до кінця поточного року. Підтримка буде здійснюватись у декілька етапів: 1-5 місяці утримання молодняка — 300 гривень, від 5 до 9 місяців — 700 гривень,  від 9 до 13 місяців — 1500 гривень. Всього 2500.

«Також звертаю увагу, що основними вимогами до тих, хто має право на отримання дотації, є своєчасне проведення ідентифікації поголівя і отримання паспортів», — розяснив посадовець.

За більш детальною інформацією мешканці Сумщини можуть звернутись у Сумську філію Агентства з ідентифікації та реєстрації тварин за номером 775-110 або 067 234 46 73 та у Департамент агропромислового розвитку облдержадміністраці: 771-559, 771-562.

Джерело: sumypost.com

Поділитися в соціальних мережах: