Мешканцям цієї ОТГ нагадують про необхідність оформлення пільгових карток

З 1 вересня поточного року в соціальних автобусах, що здійснюють громадські перевезення по території Тростянецької громади, та в приміському залізничному транспорті запроваджено автоматизовану систему обліку пасажирів за допомогою «Карти мешканця Тростянецької міської ОТГ».

Протягом місяця, з 1-го по 30 вересня, зафіксовано 4993 функціональні операції за допомогою пільгових карток, які здійснили громадяни в соціальних автобусах, 166 – на залізничній станції «Смородине».

Нагадуємо, що одним із головних призначень «Карти мешканця Тростянецької міської ОТГ» є реєстрація пільговиків Тростянецької громади в місцевому автотранспорті. У соціальних автобусах встановлено зчитуючий пристрій, до якого пасажири прикладають картку з чіпом, де зберігаються персональні дані користувача.

Окрім гарантованого безкоштовного проїзду пільговиків Тростянецької міської ОТГ, карта Тростянчанина сприяє їх чіткому обліку та оптимізації витрат бюджетних коштів, що виділяються на соціальні цілі.

Пенсіонерів за віком та тих громадян Тростянецької міської ОТГ, які отримують пенсію у зв’язку з інвалідністю, запрошують не зволікати з оформленням картки, для чого потрібно у робочий день прийти до Тростянецької міської ради з паспортом, ідентифікаційним кодом та пенсійним посвідченням.

 

Поділитися в соціальних мережах: