Microsoft зізналася у прослуховуванні користувачів

Microsoft збирала записи спілкування користувачів з голосовим асистентом Cortana і перекладачем Skype Translator, співробітники компанії і підрядники вивчають ці дані для поліпшення сервісів, передає Reuters з посиланням на представника Microsoft.

Компанія оновила інформацію про конфіденційність і розділи FAQ своїх продуктів щоб “внести ясність”, додали в Microsoft.

Видання Motherboard звернуло увагу, що в інформацію про конфіденційність голосового помічника Microsoft додалася така фраза:

“Коли ви говорите з Cortana або іншими додатками, що використовують голосові сервіси Microsoft, компанія зберігає копію вашого аудіозапису”.

За останні місяці одразу кілька великих IT-компаній визнали, що прослуховують деякі повідомлення своїх користувачів. Всі вони пояснюють, що це необхідно для поліпшення голосових асистентів або інших сервісів.

Однією з останніх стала Apple – після матеріалу The Guardian в якому співробітник одного з підрядників купертінівської компанії розповів, що прослуховував записи розмов користувачів з голосовим помічником Siri. За його словами, найчастіше асистент активувався випадково і на аудіо потрапляли конфіденційні дані, наприклад, адреси клієнтів або медичні відомості. Після цього Apple тимчасово призупинила дану практику, а в США на компанію подали до суду.

Поліпшенням голосових асистентів пояснили прослуховування і Google з Amazon.

Джерело: interfax.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: