Мільйони гривень на пасажирський транспорт у Сумах

Вчора під час засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження начальник відділу транспорту зв’язку і телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко представив звіт про підсумки реалізації комплексної цільової програми розвитку пасажирського транспорту м Суми за 2017 рік.

За його словами, за бюджетні кошти в минулому році було проведено капітальний ремонт двох тролейбусів на суму 1 млн 259 тис. грн. Значна частина коштів пішла на придбання нового транспорту. Через систему «Прозорро» було придбано 4 нові тролейбуси на суму 17 млн ??460 тис. грн., 5 автобусів середньої місткості загальною вартістю 9 млн 866 тис. грн і 4 автобуси великої місткості на суму 15,4 млн грн.

Майже півмільйона було витрачено на ремонт двох ям для огляду транспортних засобів. Також було відремонтовано 20 осередків тяглових підстанцій на суму 2 млн 843,4 тис. грн. На компенсацію різниці між встановленими та економічно обгрунтованими тарифами міськбюджету довелося розщедритися на 9,36 млн. грн.

Ще 2 млн 658 тис. грн. було направлено на погашення заборгованості за спожиту електроенергію, а також на придбання GPS-навігаторів. Варто відзначити, що 4 з них вже через рік роботи вийшли з ладу. Як з’ясувалося, за гарантією їх відремонтувати також не можуть, оскільки вона вже закінчилася. Що стосується приладів відстеження руху, ними КП «Електроавтотранс» забезпечене приблизно на 95-96%.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах: