Міністр юстиції України Павло Петренко зустрівся із представниками сумських ЗМІ у рамках візиту до обласного центру

На фото: Генеральний директор ТОВ «Телекомпанія СТС» Лариса Охріменко

і Міністр юстиції України Павло Петренко


Під час візиту до Сум Міністр юстиції Павло Петренко приділив чимало уваги регіональним ЗМІ. У неформальній обстановці він зустрівся з редакторами друкованих та інтернет — видань, а також директорами місцевих телеканалів.

Під час зустрічі говорили про формування у районних сільрадах своєрідних підрозділів управління юстиції. Нововведення стартує з 1 січня 2018 року. Зокрема, аби отримати  юридичні консультації, жителям сіл не потрібно буде їхати до обласного центру, адже вони зможуть їх отримати в райцентрах.

Крім того, підіймали і питання нової пенсійної реформи. Міністр юстиції зазначив: новації розпочнуться з 2018 року і стосуватимуться лише тих пенсіонерів, які до того часу ще не вийдуть на пенсію. Також Павло Петренко проанонсував підвищення пенсій на 30 — 40% для військовослужбовців, вчителів та медиків.

До слова, Міністр юстиції Павло Петренко сьогодні святкує свій День Народження. Телекомпанія СТС від усього серця вітає його зі святом. Бажаємо міцного здоров’я, любові, душевного тепла, завжди гарного настрою та сімейного благополуччя.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: