Міський голова Сум отримуватиме щомісячні премії та надбавки

Сьогодні, 27 січня, депутати Сумської міськради проголосували за рішення «Про встановлення надбавки, преміювання та надання допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги Сумському міському голові в 2021 році», повідомляє Данкор.
Згідно з документом, ініціатором якого є сам мер Сум Олександр Лисенко, міськрада встановила на весь 2021 рік Сумському міському голові надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.

Також на мера чекає щомісячна премія у розмірі 50% суми розміру посадового окладу, надбавок та доплат. А з нагоди державних, професійних свят – в розмірі посадового окладу.

Крім того,  очільникові міста буде надаватися допомога на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки. А також матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати (за заявою).

Нагадаємо: за 2019 рік міський голова Сум отримував в середньому по 50 тис. грн на місяць, явно не бідуючи. У 2020 році матиме, очевидно, більше, але поки декларації про доходи він не подавав.

Поділитися в соціальних мережах: