Міст у Климентовому: ремонт триває

Мостовий перехід на автомобільному шляху національного значення Н12 Суми-Полтава збудований у 1960 році, й за 59 років жодного разу капітально не ремонтувався.

«Керівництво Служби автомобільних доріг у Сумській області пообіцяло здати першу чергу мосту 1 жовтня, – розповіла під час інспектування ремонтних робіт тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик. – Наступного року буде відремонтовано другу чергу цього мостового переходу».

Довідково: Станом на 10 вересня проведені роботи зі збирання та монтажу металевих конструкцій прогонової будови, влаштовано опалубки та армуючи сітки монолітної плити. Наразі вже розпочато роботи з бетонування монолітної плити руслового польоту та улаштування основи покриття підходів до мосту.

Наступними на черзі стоять роботи з влаштування гідроізоляції, самого покриття мостового переходу та встановлення перил. Після цього розпочнуться демонтажні роботи конструкції старого мосту та збирання другої металевої будови для другої черги будівництва.

Поділитися в соціальних мережах: